| Aktualno?ci|Core Tennis|
MENU
Witam
Biografia
Sprz?t
Ranking
Wyniki
Media o mnie
Galerie  !!!
Linki
 
ON-LINE

Gadu-Gadu

Gadu-Gadu


 
www.gozdur.eu / Linki


Organizacje tenisowe:

Polski Zwi?zek Tenisowy - PZT   www.pzt.pl 
WTA   www.sonyericssonwtatour.com
ETP   www.atptennis.com
Tennis Europe   www.tenniseurope.org
International Tennis Federation   www.itftennis.com
Rozgrywki o Puchar Davisa   www.daviscup.com
Puchar Federacji - Fed Cup   www.fedcup.com
     


Strony turniejów tenisowych:

Australian Open   www.australianopen.com 
Roland Garros   www.rolandgarros.com
Wimbledon   www.wimbledon.org
US Open   www.usopen.org
PEKAO Open   www.pekaoopen.pl
     


Strony polskich tenisistów:

Marta Domachowska   www.domachowska.com 
KorolinaKosi?ska   www.kosinska.com
M.Matkowski & M.Fyrstenberg   www.matkowskifyrstenberg.com
B?a?ej Koniusz   www.blazejkoniusz.pl
Grzegorz Panfil   www.grzegorzpanfil.pl
?ukasz Kubot   www.kubot.tk
Patryk Pydyszewski   www.pydyszewski.info
     


Strony tenisistów zagranicznych:

Boris Becker   www.borisbecker.com 
     

Inne strony tenisowe:

BabolaT   www.babolat.pl
PZT Prokom Team   www.pztprokom.pl
Core Tennis   www.coretennis.net  
     

 



 
SPONSORZY:

    POMAGAJ? MI:

     TENIS - LINKI


Core Tennis

Polski Zwi?zek Tenisowy



GALERIE:


SONDA
Sonda
        www.gryf.pl

 | Witam | Biografia | Sprz?t | Ranking | Wyniki | Media o mnie | Galerie | Linki | E-mail | 
Tematyk? tych stron jest: tenis, szczecin, tenisista, skt, pzt, Rafa? Gozdur, tenisa, babolat